Bizim Hikaye 8.Bölüm (2 Kasım Perşembe)

     
Bizim Hikaye 8.bölümü ile 2 Kasım Perşembe Fox Tv kanalında buluşmayı sürdürüyor.

Kiraz, dürtülerinde haklı çıkar ve Barış'ın, peşine düşerek onun tanıdıklarından bambaşka birisi olduğunu öğrenerek, farklı hayatı olduğunu görür.
bizim hikaye 8.bölüm


 Hikmet, Esra’ya aşkını itiraf etme kararı alır. Bundan Rahmet’e bahseder. Rahmet çok sinirlenir. Hikmet abisinin karşı çıkmasına rağmen bir aşk mektubu yazar ve Esra’nın mantosunun cebine bırakır. Bu mektup, Hikmet’le Rahmet’in başına acaba iş açacak mıdır? Rahmet, Müjde sayesinde başkalarının yerine sınavlara girme işini abartır. Bu kez üniversiteli bir öğrencinin yerine sınava girer. Büyük bir yakalanma korkusu yaşar.

Sınavdaki başarısı profesörün dikkatini çeker. Profesör, Rahmet’in sahte işlerini ortaya çıkarabilecek midir? Fikret, aileyi sevince boğacak bir başarıya imza atmış ve ilk basketbol maçına çıkmıştır. Filiz’in göğsü kabarır.

Bizim Hikaye 8.Bölüm 2.Fragnanı

     
Bizim hikaye 8.bölüm 2.fragmanı
Bizim Hikaye 8. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Filiz ve çoçukların annesi geri dönüyor. Dönüşünde ise İsmet'i, yanında göturmek isteyecektir, ama kahramanlarımız asla kardeşlerinden vazgeçmeyecektir. Yeniden herkesi kendine bağlayacak olan büyük maceralarına tanıklık edeceğiz.

Bizim Hikaye 8.Bölüm 2.Fragmanı izle