Bizim Hikaye 6.Bölüm Fragmanı

     
bizim hikaye 6.bölüm fragmanı
Bizim Hikaye 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Barış'ın, Filiz'in akrabası olmadığını öğrenen Cemil, rakibinin farkına varır. Fikri, yine başını büyük belaya sokmuştur ve bu sefer çoçuklarıda nasibini alacak. Bizim Hikaye yeni bölümü ile 19 Ekim Perşembe günü devam edecektir.

Bizim Hikaye 5.Bölüm (12 Ekim Perşembe

     
Bizim hikaye yeni bölümüyle 12 ekim perşembe akşamı yine aynı saatinde sizlerle. Son olayları ele alarak son bölüm yaşanacaklarını anlatalım. Filiz, Barış'a, karşı durdurulmaz hislerle dolarken resmen aşık olmuştur. Ona küçük sürpriz yapmak için vale olarak çalıştığı yere ziyarete gider ama, onu orada bulamaz. Çalışan görevliye sorduğunda ise beklemediği bir gerçekle yüzleşerek şok yaşar. Barış, aslında orada çalışmıyor, sadece küçük gizli saklı işleri için uğramaktadır. Artık Filiz, onunla görüşmeme kararı alır.

Diğer taraftan ise Tufan'ın, Tülay'dan sakladığı gerçek ortaya çıkar. Aslında evli olduğu ve bunu nasıl anlatacağını bilmez Filiz'den, yardım ister.

Fikri'yi, ölüm korkusu tutuyor! Yine kolay yoldan para kazama peşindeyken acı gerçekle yüzleşir ve öleceğini düşünür. Mahallenin imamına gider ve yardım ister. Artık hayatı kısa olduğundan ailesiyle helalleşmesini önerir.
bizim hikaye 5.bölüm

Bizim Hikaye 5.Bölüm Fotoğrafları

     
Bizim Hikaye 5.bölüm görselleri yayınlandı. Filiz, tam Barış'a, karşı güvenmeye başladığında şok edici gerçekle yüzleşir. Vale olarak çalıştığı yere giderek ona küçük sürpriz hazırlamıştı ama, orada çalışan görevli ise Barış'ın, farklı yüzünü ortaya dökmüştür. Sadece orada alengenlli işler çevirdiğini açıklayarak üstelik o kadar yakınlaşmışken yalanıyla yüzleşmesi ona çok kötü hissetireceği duyguları tattırmıştır. Artık Barış, yüzünü görmek istememektedir.


Bizim Hikaye 5.Bölüm Foto Albümü


bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-1

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-2

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-3

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-4

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-5

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-6

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-7

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-8

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-9

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-10

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-11

bizim hikaye 5.bölüm fotoğrafları-12