Bizim Hikaye 5.Bölüm Fragmanı

     
bizim hikaye 5.bölüm fragmanı
Bizim Hikaye 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Filiz ile Barış'ın, sevgili olması dizimizin gelişmelerini, heyecanını artıracak olayları seyrinde yaşanmasını sağlayacaktır. Fikri, evinden giderek uzaklaşmıştır ve kimsenin aramıyacağı birisi haline gelmeye başlıyor. Yine tatlı olaylar karakterlerimizi beklerken ortalık fena karışacağı bir sürpriz çıkacaktır. Bizim Hikaye yeni bölümü ile 12 Ekim Perşembe günü devam edecek.

Bizim Hikaye 4.Bölüm (5 Ekim Perşembe)

     
Bizim Hikaye 4.Bölümü ile 5 Ekim Perşembe günü devam ediyor. Evdeki bitmek bilmeyen sorunlarla boğuşurken bir yenisi daha ekleniyor. Kiraz'ın, bebek kaçırma olayıyla sınırları zorlamıştır. Filiz, yine de kardeşinin başı belaya girmemesi için bebeği gerçek ailesine teslim etmek zorundadır. Çaresizce Barış'ın, yardım teklifini kabul eder ve zekasıyla olayı çözmeye çalışan Barış, kimseye yansımaması için fedakarlık yaparken kendi hakkında da gizem iyicene artar. Barış ile Filiz'in, yakınlaşmasıyla birbirlerine söz verirler ve asla terk etmeyeceklerdir. Sonunda çiftimizin aşkı doğuyor.
bizim hikaye 4.bölüm 5 ekim perşembe

Bizim Hikaye 4.Bölüm Fotoğrafları

     
Kiraz'ın, bebek kaçırma olayıyla Bizim Hikaye 4.Bölüm görsellerini sizlerle buluşturuyoruz. Filiz, kardeşinin zarar görmemesi için acilen bebeği ailesine teslim etmek zorundadır. Ne yapacağını bilmediği ve köşeye sıkıştığı zaman yine imdatına Barış, yetişirken kıvrak zekası ile olaya çözüm üretmek için kollarını sıvar, başarılı da olurken sonunda Filiz'in, gönlünde farklı yer edinmeyi başarırken kendisinin gizemi de giderek artmaktadır.

Bizim Hikaye 4.Bölüm Foto Albümü

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-1

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-2

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-3

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-5

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-6

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-7

bzim hikaye 4.bölüm fotoğrafları-8

Bizim Hikaye 4.Bölüm 2.Fragmanı

     
bizim hikaye 4.bölüm 2.fragmanı
Bizim Hikaye 4.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Filiz, Barış'ın romantik anlarla dolu sevgili olma sahnesini işleyen yeni tanıtımda gözlerimizi doldurarak, kalbimizi ısıtmayı başarmışlardır. Filiz'in, ürkek ve çekimser hallerini sadece bir öpücük ile almayı başararak sonunda beraber olurlar.