Bizim Hikaye 4.Bölüm Fragmanı (5 Ekim Perşembe)

     
bizim hikaye 4.bölüm fragmanı
Bizim Hikaye 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Rahmet, Müjde'nin, fikri ile farklı öğrenciler yerine sınava girme olayı ile başı büyük belaya girse de aslında önüne de büyük kısmet çıkartmıştır. Kendi vereceği kararı ile belki geleceği tamamen değişebilir. Filiz'in, Barış'a karşı duyduğu derin duygular giderek artarken kendini bir seferlik aşka bırakmak isteyerek düşünecektir. Yeni Bölüm fragman yayınlandığında konunun devamından izleyebilirsiniz.

Bizim Hikaye 4. Bölüm Fragmanı (5 Ekim Perşembe)

Bizim Hikaye 3.Bölüm (28 Eylül Perşembe)

     
Cemil'in, polis gecesi teklifini kabul eden Filiz, başı Barış, ile belaya girer. Kıskançlık krizi yaşayan Barış'ın, ise onu zor durumda bırakır. Bizim Hikaye 3.Bölümünde Cemil, teklifini kabul ederek böylelikle bir türlü açılamadığı duygularını ifade etme şansı yakalamıştır. Filiz, iki erkek arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Fikri, ise Şeyma'nın, evine giderek yerleşir ve onun korkularını kullanarak evde kalmayı başarmıştır. Müjde, rahatsız olsa da sesini çıkartmaz. Asıl ortalığı karıştıracak gelişme ise Fikri'nin, halasının emekli maaşı kartını kayıp etmesiyle yeni bir tezgah düzenler ve bunu herkese alet etmiştir.

Müjde'nin, Rahmet daha fazla para kazanması için başkalarının sınavına girmesini teklif eder ve bu hem de onu Haşmet'i, büyük belalara sokacaktır.
bizim hikaye 3.bölüm

Bizim Hikaye 3.Bölüm Fotoğrafları

     
Cemil, ile polis gecesine gitmeye karar veren Filiz'in, Barış, kıskançlık krizine uğrayacaktır. Üstelik Cemil'in, ise Bizim Hikaye yeni bölümünde bulduğu fırsat ile bir türlü açılamadığı sorunu hallederek duygularını ifade etmeye çalışır. Filiz'in, kararı vermek zorundadır ve ikisinden birisini seçerek umut vermemek için seçim yapmalıdır.

Bizim Hikaye 3.Bölüm Foto Albümü

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-1

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-2

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-3

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-4

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-5

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-6

bizim hikaye 3.bölüm fotoğrafları-7

Bizim Hikaye 3.Bölüm 2.Fragmanı

     
bizim hikaye 3.bölüm 2.fragmanı
Bizim Hikaye 3.Bölüm 2.Fragmanı'da yayınlandı. Kiraz, aşkın tanımını  Tülay'a, sorduğunda onun tarifi ile beraber Barış ile Filiz'in, yaşadıkları duyguların sahnelere birleştirerek tanıtım sizlerle buluşmuştur. Barış'ın, artık kıskanmaya başladığı ve Cemil'le, geçirdikleri gecenin hırsını alacaktır. Filiz, ise diğer taraftan sahiplenmesinin ayrıca hoşuna gittiğini hissetmektedir.