Bizim Hikaye 3.Bölüm Fragmanı

     
bizim hikaye 3.bölüm fragmanı
Beklenilen bizim hikaye 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Barış'ın, Fikri'yi Yunanistana gönderme planı her ne kadar ters tepse de Filiz'le, yaşadıkları yeni maceralar daha fazla yakınlaşmalarına sebep olur.  Artık anladığı Filiz ve kardeşlerinin başına ne kadar bela olsa da Fikri, onların ne olursa olsun babasıdır. Rahmet'in, Müjde'ye ders vermeye devam etmesi onları bambaşka bir yeni sınava daha sokacaktır. Yaşanacak Bizim Hikaye yeni bölümü ile 28 Eylül günü devam edecek. Fragman yayınlandığında izleyebilirsiniz.

Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı (28 Eylül Perşembe)

Bizim Hikaye 2.Bölüm (21 Eylül Perşembe)

     
Bizim Hikaye 2.Bölümü ile 21 Eylül perşembe günü sizlerle olmayı sürdürecek. Rahmet'in, başı büyük beladadır! Kızıyla evinde yakaladığı Haşim, bütün sinirini babası Fikri'den, çıkarır. Onu horlayarak oğluna sahip çıkmasını söyler. Fikri, ise bu olayın ardından Rahmet'e, kafa atmıştır. Bire bir yaşananlara şahit olan Barış, engellemeye çalışsa da Filiz, onu durdurmuştur.

Maaş gününü sabırsızlıkla bekleyen Fikri, birden ortadan kaybolur. Barış, Filiz ve kardeşlerinin iyiliği için onu kaçırmıştır ve bir şekilde Yunanıstan'a, götürmüştür.  Bu macera ise Filiz ile Barış'ın, Yunanıstan'a, yolculuk yapmalarına neden olur. Araları bozulurken bu maceranın sonunda bağları giderek kuvvetlenecek.

Rahmet, yaşadıklarına rağmen Müjde'ye, ders vermeye devam ederken bu yeni heyecanların yaşanmasına neden olacaktır.
bizim hikaye 2.bölüm

Bizim Hikaye 2.Bölüm Fotoğrafları

     
Rahmet'in, başını büyük belaya soktuğu Haşim, ile Fikri dalaşa girer. Bizim Hikaye gelişmelerinde oğluna sahip çıkması gerektiğini söyleyerek ezikler. Fikri'nin, anlık siniri ile gerilir ve Rahmet'i, karşısına alarak Barış'ın, karşısında hiç beklenmedik hareket olan kafasını vurur. Filiz, ise sinir krizi geçirmiştir. Olanlara ağzı açık tanıklık eden Barış, o an kısa süreli bir çözüm bulmuştur. Filiz'in ve kardeşlerinin rahat etmesi için Fikri'yi, uzaklara kaçırmıştır. Bütün olaylar ise Yunanıstan'a, bağlanacaktır. Yine inanılmaz bir bölüm sizleri bekliyor olacak.

Bizim Hikaye 2.Bölüm Foto Albümü

bizim hikaye 2.bölüm foto-1

bizim hikaye 2.bölüm foto-2

bizim hikaye 2.bölüm foto-3

bizim hikaye 2.bölüm foto-4

bizim hikaye 2.bölüm foto-5

bizim hikaye 2.bölüm foto-6