Bizim Hikaye Reyting Sonuçları

     
bizim hikaye reyting
Nihayet başlayan Bizim Hikaye Dizisi dün itibariyle ilk sınavına çıkmıştır. Özellikle sosyal medya da büyük yankı yapmayı başardı. Genel yorumlamaya göre Shameless'in, Türkiye şartlarına göre uyarlanabilmesi bile büyük cesaret olarak söylenirken, üstelik dizimiz sonuna kadar ülkemizin yayın ilkelerinin kurallarına göre yansıtmayı başarabildi. Üstelik adının aldığı hashtag ile Türkiye'de, en çok konuşulan konu olurken, üstelik diğer başarısı ise Dünya, listesinde 3. Sırada tamamladı.

14 Eylül Reyting Sonuçları


  • Total: %4.4 Rtg, %13.86 Share ile 4.Sırada 
  • Ab: %4.49 Rtg, %14.66 Share ile 3.Sırada
  •  Abc. %4.69 Rtg, %14.62 Share ile 3.Sırada

Bizim Hikaye 2.Bölüm Fragmanı (21 Eylül Perşembe)

     
bizim hikaye 2.bölüm fragmanı
Filiz, Barış ile tanışmasıyla bütün hayatının değişebileceğini hiç tahmin etmezdi. Bizim Hikaye 2.Bölüm Fragmanı gelişmelerinde 5 kardeşin gözlerinden hayatlarına tanık etmiştik. Beğenileri kazanmayı başaran projenin önemli mesajları da vermiştir. Barış'ın, bundan sonra aşkından vazgeçmeyeceği ve Filiz'in, peşinde koşarak hem yardım elini kabul etmesi, kalbini açması için elinden geleni yapacaktır. Bizim Hikaye yeni bölümü ile 21 Eylül Perşembe günü devam edecek. Fox Tv yeni dizisinin fragman yayınlandığında paylaşılacaktır.

Bizim Hikaye 2. Bölüm Fragmanı (21 Eylül Perşembe)

Bizim Hikaye Nerede Çekiliyor İstanbul'un Neresi Çekildi Oynanıyor

     
bizim hikaye nerede çekiliyor istanbul neresinde çekildi
24 Temmuz günü çekimleri başlanılan Bizim Hikaye Nerede Çekiliyor? İstanbul'da, Sariyer'de çekilmektedir. Tam adresi: Sariyer / Emirgan Mahallesi / Ahmet Celalettin Sokak.

Detayları sizlerle buluşturacağız. Çekimleri geçen hafta başlanmış olup, sezonun en fazla merak edilen projeleri adına ismini yazdırmıştır. Gerek oyuncu kadrosu ve konusuyla bütün dikkatleri kısa sürede üstüne çekmeyi başardı.

Dizi çekimleri İstanbul'un, çeşitli semtlerinde başlanmış olup, ekibimiz çalışmalarına Eylül, ayına kadar durmaksızın devam edecektir. Şuan tanıtımı çekilirken diziye özel ev, mahalle yaşantısı gerçekliliği yansıtması için biraz gösterişten uzak olmaya özen gösterilmektedir.

Bizim Hikaye Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

     
bizim hikaye konusu oyuncuları kim kimdir oyuncu kadrosu
Yönetmenliğini Serdar Gözelekli, yapımcılığını Med, senaristliğini Banu Kiremitçi, Hatice Meryem'in, üstlendiği Fox Tv sezonun en iddialı yeni dizisi "Bizim Hikaye" yeni sezonda sizlerle olacak. İstanbul'da, başlanılan çekimleri, Shameless'in, uyarlaması olmasından dolayı sosyal medyada büyük yankı getirmeyi başarmıştır. Her türlü duyguyu barındıran konusuyla dram, komedi, aşk ve aksiyonu bir arada yaşayacağız.

Oyuncu Kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Ömer Sevgi, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Mehmetcan Mincinozlu, Korhan Fırat, İsmail Karagöz, Evrim Doğan, Berkay Akın, Pınar Töre, Nejat Uygur, Yağızcan Konyalı, Nesrin Cavadzade yer almaktadır.

Bizim Hikaye ilk bölümü ile Eylül, ayında sizlerle olacak!

Bizim Hikaye Konusu

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile anneleri terk etmiş ve babaları alkolik olan adeta anneleri haline gelecek olan en büyük çocuğu Filiz'in, gözünden hikayesi başlayacaktır. 5 küçük kardeşine bakan Filiz, babaları Fikri'nin, bütün sorunlarına rağmen ailesine sahip çıkmıştır. Filiz gibi kardeşleri de hayatları zor olmasına rağmen başlarının çaresine bakmayı, cesur olmayı öğrenmişlerdir.

Ailemiz Filiz'in, bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü ise duygusal kızımız Kiraz, Fikret ve henüz bebek olan İsmet'tir, oluşmaktadır.

Filiz, bütün hayatını kardeşlerine adamışken haliyle geçim sıkıntısı da çekmektedirler. Günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan sorumlulukları kendinden büyük olan kızken hayatına birden yakışıklı Barış, girer. Barış, ilk görüşte onun duruşuna, güzelliğine aşık olmuştur. Bu esrarengiz genç onun hayatına yardımcı olup, parçası olmak için elinden geleni yapacaktır.

Fikri'ye, rağmen hayata tutunmaya çalışan 6 kardeşin hikayesine hazır olun!

Bizim Hikaye Oyuncuları

bizim hikaye oyuncuları kadrosu

Hazal Kaya (Filiz)

Tam adı Leyla Hazal Kaya olan, 1 Ekim 1990 yılında Gaziantep'de, doğmuştur. Fiona karakterini Filiz, olarak canlandıracak olan oyuncumuz Annesi ve Babası avukattır. Kamera karşısına geçmesi diziyle başlamıştır. Genco, Sıla, Aşk- Memnu gibi diziler ile tanınmıştır.
filiz hazal kaya


Burak Deniz (Barış)

17 Şubat 1989 yılında, İstanbul'da, dünyaya geldi. 1.85 Metre boyunda Terazi burcudur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden mezun olmuştur. İlk kez 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlara gelmiştir.
barış burak deniz

Reha Özcan (Fikri)

5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de, doğdu. Kartal Anadolu Lisesini okuduktan sonra Lisans eğitimi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesini tamamlamıştır. Bİr çok devlet tiyatrosunda çalışmış emektar tiyatrocudur. Üstelik Suskular dizisindeki karakteri ile ün sağlamıştır.
fikri reha özcan

Alp Akar ( Fikret )

alp akar

Mehmetcan Mincinozlu

mehmetcan mincinozlu


Korhan Fırat

korhan fırat


İsmail Karagöz

ismail karagöz

Evrim Doğan

evrim doğan

Berkay Akın

berkay akın

Pınar Töre

pınar töre

Nejat Uygur ( Hikmet )

nejat uygur

Yağızcan Konyalı ( Rahmet )

yağızcan konyalı

Nesrin Cavadzade ( Tülay )

nesrin cavadzade

Zeynep Selimoğlu ( Kiraz )

zeynep selimoğlu kiraz

Ömer Sevgi ( İsmet )

ömer sevgi ismet

Bizim Hikaye 1.Bölüm Neler Oldu? (14 Eylül Perşembe)

     
Merakla beklenilen Shameless Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye 1.Bölümü ile 14 Eylül Perşembe günü sizlerle oldu. Filiz, 5 kardeşinin yaşamla olan mücadelelerini ele alırken onların hikayesi annelerinin terk etmesi, alkolik babaları Fikri, ile şekillenecektir.

Filiz'in, kardeşlerini bir arada tutabilmek için bütün sorumlulukları sırtına alması gereklidir. Onlara annelik yapmak zorunda kalırken genç yaşta kocaman bir ebeveyn haline dönmüştür. Dizinin başlangıcında ise Filiz, güne ödenmemiş sürpriz bir fatura ile başlar. Çalıştığı işte ki kazancı maalesef faturayı ödemeye yetmemiştir. En yakın arkadaşı, komşusu olan Tülin'in, yardımıyla bir düzenlenen kına gecesinde çalışmaya giderler. Bir günlük çalışma da Filiz, ailesinin bütün hayatını değiştirecek olaylar yaşanacaktır.

Filiz, o gece yaşadığı talihsiz bir olaydan onu Barış, adında birisi kurtarır. Böylelikle hayatının aşkıyla tanışacaktır. Tesadüflerle dolu sürekli karşılaşmalarına anlam verememektedir. Barış'ın, ise ona çoktan aşık olduğunu ve onu uzaktan tanıyarak ailesine sahip çıkarak, fedakar kişiliğine hayranlık beslemiştir.

Bundan sonra onun yanında olmaya çalışacak ama, Filiz, ise hayatında kesinlikle aşk istememektedir. Büyük sürprizlerle dolu ilk bölümüyle Bizim Hikaye Dizisi sizlerle olacaktır!

bizim hikaye 1.bölüm

Bizim Hikaye 1.Bölüm Fotoğrafları

     
Nihayet başlıyoruz! Bugün ilk bölümünün sınavına çıkacak olan Bizim Hikaye Dizisi büyük heyecanla yayın saatini beklemekteyiz. Filiz ve 5 kardeşinin sürükleyici hayat hikayelerine hazır mısınız? Öncelikle dizimizin başlangıcı ana karakterimiz Filiz'in, güne ödenmemiş faturayı görmesiyle başlar. Kardeşlerine bakabilmek için çalışmak zorunda olan Filiz, hem evin masrafı, faturalar derken normal yaptığı iş ile parası yetmemiştir. Arkadaşı Tülay'ın, ek iş yapmak için düzenlenen bir kına gecesinde kısa süreli iş olduğunun haberini verir.

Filiz'in, çalışmaya gittiği kına gece de hayatının sürpriziyle karşılaşarak yeni defter açılmasına neden olacak olayları yaşayacaktır. Barış, adında birisiyle tanışırken hayatı tamamen değişecek.

Bizim Hikaye 1.Bölüm Fotoğrafları


bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-1

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-2

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-3

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-4

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-5

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-6

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-7

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-8

bizim hikaye 1.bölüm fotoğrafları-9

Bizim Hikaye 1.Bölüm 4.Fragmanı

     
bizim hikaye 1.bölüm 4.fragmanı
Bizim Hikaye bu perşembe günü sizlerle buluşuyor. Yayınlanan 1.bölüm 4.Fragmanı ile Barış ve Filiz'in, tanışmalarını, sonrasında yaşananları anlatan sahnelerden oluşmaktadır. Barış'ın, onu ilk gördüğü andan itibaren anlatılmaz çekimle ona karşı bağlanmıştır. Filiz, ise sorumlulukları yüzünden aşk asla aklına gelmeyeceğinden dolayı kendini uzak tutmaya çalışsa da ısrarlarına, tatlı yakınlaşmalarına karşı bir şans vermeyi göze alır. Bu gelişme ise bütün hayatını değiştirecektir. Bu hafta beklenilen diziye kavuşuyoruz. Bakalım ilk bölümünde neler yaşanacak?

Bizim Hikaye 1.Bölüm 4.Fragmanı izle