Bizim Hikaye Kiraz (Zeynep Selimoğlu) Kimdir?

     
Ailemizin 2. kızıdır. Filiz'in, minik kardeşi Bizim Hikaye Kiraz, minik oyuncu Zeynep Selimoğlu, canlandıracaktır. Onun özellikleri ise ablasını örnek almaktadır. Kardeşlerinden biraz farklı ve duygusal yapıya sahiptir. Bir o kadar da atılgan ve asla kendisi de dahil, ailesine laf ettirmez. Mahallenin hırcı kızıdır.
bizim hikaye kiraz

Bizim Hikaye Zeynep Selimoğlu Biyografisi, Yaşı, Boyu Kaçtır?

Ekranların yeni yüzlerinden birisi olacak olan Selimoğlu, henüz 2007, doğumludur. Kiraz, karakteri için özel imajıyla karşımıza çıkacaktır.

Bizim Hikaye İsmet (Ömer Sevgi) Kimdir?

     
Dizimizin en tatlı karakterlerinden olan İsmet'i, görmeye hazır mısınız? Fikri'nin, en küçük oğlu, Filiz'in kardeşi olan karakterimiz ailenin, aslında birazda Fikri, büyük umutudur. Bizim Hikaye ismet, için onu büyüyünce Kıvanç Tatlıtuğ, yapacağını bile iddia etmektedir. Yaşının küçük olduğuna bakmayın pek afacan ve yaramaz olsa da o kadar zekidir. Karaktere ise ekranlarda ilk kez göreceğimiz bir isim canlandıracaktır. Ömer Sevgi, kimdir?
bizim hikaye ismet

Bizim Hikaye Ömer Sevgi Biyografisi, Yaşı, Boyu Kaçtır?

1 Mayıs 2015 doğumlu, olan minik oyuncumuz ikizler burcu ve yeşil gözlüdür. İlk oyunculuk deneyiminde bakalım dikkati üzerine çekmeyi başaracak mıdır? Kendisine başarılar diliyoruz.

Perşembe Günleri Başarı Yakalayabilir Mi?

     
Bizim Hikaye Dizisi ekibi tarafından bugün açıklanan belirlenmiş yayın tarihi ile 14 Eylül Perşembe günü televizyon ekranlarında ilk bölümünün sınavını verecektir.
bizim hikaye perşembe günleri


Şimdi asıl konumuz ise diziyi yakından takip edenlerinde yorumunu beklediğimiz "Perşembe Günleri Dizimiz Başarı Yakalayabilir Mi?" Bizim Hikaye, gerek uyarlamasından ve oyuncu kadrosundan ötürü büyük beklenti ve merak içinde beklenilen belki de sezonun en fazla ilgi görülen dizilerinden birisidir. Haliyle ilk bölüm sınavında reyting patlaması yapması kaçınılmazdır. Yeni sezon projelerini de incelediğimizde Perşembe'nin, güçlü gün olduğu gerçeğiyle de karşı karşıyayız. Çünkü köklü projelerle, yeni proje'nin aynı kulvarda kapışması biraz zor olacağı aşikardır.

Rakiplerimiz: Özellikle geçen senenin rekortmeni Vatanım Sensin'i, ele alarak bakalım 1.Bölümünde Reyting sınavını geçebilecek mi?

Bizim Hikaye Ne Zaman Başlayacak? Saat Kaçta Hangi Gün Başlıyor

     
bizim hikaye ne zaman başlayacak saat kaçta hangi gün

Bizim Hikaye Dizisi yayın tarihi belli oldu. 14 Eylül Perşembe 20:00 ile 1.Bölümüyle sizlerle buluşacaktır.

Fox Tv ekranlarının yeni sezon projesi Bizim Hikaye'nin, yönetmenliğini Serdar Gözelekli ve yapımcılığını  Med Yapım üstleniyor. Burak Deniz, Hazal Kaya, Reha Özcan'ın, ana karakterleri, onlara eşlik edecek isimler ise Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre gibi ünlü isimler kadrosunda yer aldığı Bizim Hikaye Dizisi çekimleri 24 Temmuz günü start verildi. Bizim Hikaye adlı dizi Ekim, Eylül ayında yeni sezon açılışında başlayacaktır. Dizinin henüz kesinleşen tarihi belli olmasa da, kanalımızın yayın akışına göre  Pazartesi, Salı veya Pazar günlerinden birisi seçile bilinir.

Bizim Hikaye ve Shameless Karakterlerinin Karşılaştırması Kim Kimdir?

     
Sosyal medya'nın, nabzını değiştiren ve en fazla konuşulan başlığı olmayı başaran Bizim Hikaye Dizisi, Eylül, ortalarına doğru başlaması beklenilmektedir. Özellikle ülkemizde uyarlamasında cesaret gerektiren dizi kesinlikle Dünya'da, rating rekortmeni olmuş olan Shameless, projesidir. 2.Fragmanı ile ön yargıları biraz da olsa çürütmeyi başarmıştır. Bizlerde sizler için Shameless'de ki karakterlerin, Bizim Hikaye projesinde uyarlanacak olan karakterleri karşılaştırarak bir başlık altında toplamaya karar verdik.

Shameless'e, Göre Bizim Hikaye Karakterleri Kim Kimdir?

Fiona - Filiz

Emmy Rossum, canlandırdığı Fiona'na, karakterini bildiğiniz üzere Hazal Kaya, canlandıracaktır. Belki de proje en büyük sorumluluk onun omuzlarındadır. Başarılı olacağına en emin olduğum oyuncularımızdan birisidir.
fiona filiz

Steve - Barış

Justin Charwin, oynadığı Steve, karakterine ise son zamanların en sevilen, takip edilen oyuncularımızdan birisi Burak Deniz'dir.

steve barış


Frank - Fikri

Dizinin her ne kadar kötü rolünü başarılı canlandıran William H. Macy'nın, müthiş oyunculuk sergilediği Frank, ise Reha Özcan, üstlenecek.
frank fikri

Lip - Rahmet

Jeremy Allen White'nin, oyunculuk sergilediği Lip, Karakteri olan Hikmet'i, ise Yağızcan Konyalı.
lip rahmet

İan - Hikmet


Cameron Mornaghan, İan Karakterini genç oyuncu Nejat Uygur.
ian hikmet

Debble - Kiraz


Emma Kenney, Debble'sini, ise Zeynep Selimoğlu.
debble kiraz

Carl - Fikret


Ethan Cutkosky, Alp Akar, üstlenecek.
carl fikret