Bizim Hikaye 2.Fragmanda Çalan Şarkı Kim Söylüyor?

     
bizim hikaye 2.fragmanında çalan şarkı
Eğlenceli fragmanı ile gönüllerde taht kurmayı başaran Bizim Hikaye Dizisinin 2.Fragmanında özellikle en merak edilen diğer husus ise çalan şarkı olmuştur. Çağatay Akman'ın, seslendirdiği şarkı da dizinin kesitleriyle mükemmel uyum sağlamıştır.

Müzik henüz piyasaya sürülmese de Bizim Hikaye ile büyük kitlelere hitap ederken, milyonlarca kişinin daha arka planda severek dinlemesine neden olmuştur. Anlaşılan çıktığı an da bir patlama olabileceğini düşünüyoruz. Şarkının adı ise Yanımda Kalmadın Mı? Olurken yakın zamanda tam haliyle sizlerle buluşacaktır.

Bizim Hikaye 1.Bölüm 2.Fragmanı

     
bizim hikaye 1.bölüm 2.fragmanı
Karakterlerinin anlatımıyla yayınlanan Bizim Hikaye 1. Bölüm 2.Fragmanı sosyal medya da fazlasıyla beğenildi. Ön yargıları birazda olsa giderilen bu tanıtımda Filiz ve Ailesinin her bireyini tanıyoruz. Onlar aslında hep birlikte birbirlerini tamamlayan muhteşem ailedir. Hepsinin ayrı özelliği ve hayata olan mücadelelerinde cesaretli duruşuna hayran kalacaksınız. Henüz küçük yaşta olmalarına rağmen herkes kendi sorumluluklarını üstlenmektedir ama, yalnızca  babaları Fikret, hariç.

Bizim Hikaye 1.Bölüm 2.Fragmanı izle

Bizim Hikaye Barış (Burak Deniz) Kimdir?

     
Shameless'in, fenomen karakterlerinden olan Steve'yi, Burak Deniz, Barış karakteri olarak canlandıracaktır. Bizim Hikaye Dizisinde en büyük sorumluluk gerektiren ve gözümüze hitap edecek olan karakterlerinden birisini canlandıracak olan Deniz'in, Türkiye, dizi sektöründe geri dönülmez yükselişini sürdürmektedir. Büyük kitlelere hitap etmeyi başararak, milyonlarca hayrana sahip olmuştur.

Barış'ın, özelliklerine geldiğimizde ise Filiz'i, ilk gördüğü andan itibaren ona aşık olmuş, hayata tek başına duruşuna hayran kalmıştır. Elinden geldiğince yardım etmeye çalışsa da ilk önce onun güvenini kazanmak zorunda olduğunun farkındadır ve bununla sonuna kadar mücadele edecektir.

Burak Deniz Biyografisi, Fotoğrafları, Kimdir?

17 Şubat 1988 yılında, İstanbul'da, dünyaya geldi. Terazi burcu olan oyuncumuz 1,85 metre boyundadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu. İlk kez Kolej Dizisinde yer almıştır. Aşk Laftan Anlamaz projesi ile ünlenmiştir.

bizim hikaye barış