Bizim Hikaye Filiz (Hazal Kaya) Kimdir?

     
bizim hikaye filiz
Hazal Kaya, Bizim Hikaye Dizisinde Shameless, uyarlamasına göre Fiona, Filiz karakterini canlandıracaktır. Cesaret ve büyük sorumluluk gerektiren Fiona'nın, uyarlamasını canlandırması en uygun isimlerden birisi olarak seçilmiştir.

Filiz'in, hikayesi ise anneleri tarafından terk edilmiş, alkolik babası ve hayat onu olumsuz yaşam şartlarından kocaman bir anne olması zorunda bırakmıştır. Kardeşlerine sahip çıkarak, onlara annelik yapmak zorunda kalır. Hayatına birden giren Barış, ise onun bütün tabiatını değiştirecektir. Aşka olan inançsızlığı, mutluluğu yeniden sorgulamasına neden olacak. Barış'la, tanışması ardından onu bambaşka yeni maceralar bekliyor olacaktır.

Bizim Hikaye Oyuncusu Hazal Kaya Kimdir?

1 Ekim 1990 yılında, Gaziantep'te, dünyaya geldi. İstanbul'da, büyümüştür. Henüz küçük yaşta baleye başladı ve keman çalmayı öğrenmiştir. 7 yaşındayken ise Annesi, babası boşanarak annesinde yaşamaya başladı. Liseyi İstanbul İtalyan lisesinde okudu. Okulun tiyatro kolunda olan Kaya, cast seçimlerini kazanarak Cola Turka, reklamında rol almıştır.

Üniversiteyi İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahnesinde okuyarak mezun oldu.

Oynadığı Diziler:

 • Sıla 2006 
 •  Taşların Sırrı 2006 
 •  Acemi Cadı 2007 
 • Genco 2008 
 •  Aşk-ı Memnu 2010 
 • Behzat Ç. 2011 
 • Adını Feriha Koydum 2012 
 •  Son Yaz 
 • Balkanlar 1912

Sosyal Hesapları:


 • İnstagram: @hazalkaya 
 • twitter: @hazalkaya110

Emmy Rossum'dan, Bizim Hikaye Yorumu

     
Shameless, ana karakterlerinden birisi olan Fiona'yı, canlandıran Emmy Rossum, sosyal medyadan Türkiye, uyarlaması olan Bizim Hikaye'nin, ilk tanıtım fragmanını görünce "Bu, Türkiye'de ki Jimmy ve Fiona mı? Ve Bu da Liam ve bozuk çamaşır makinesi mi?" diye tweet atınca Twitter, ortamı fena karıştı. Üstelik Hazal Kaya'da, cevap vererek "Evet, biziz. İstanbul'dan." Diye gülerek cevap vermiştir.

Daha başlamadan milyonlara hitap etmeyi başaran proje sadece ülkemizde değil, yabancı ülkelerde de dikkati çekmeyi başardı. Böylelikle ekibimizin sorumluluğu daha fazla artarak diziyi dış ülkelere de yansıtacaklarını unutmamalılardır. Bakalım Bizim Hikaye Dizisi istenileni sunarak, ön yargıları yenebilecek mi?
emmy rossum bizim hikaye yorumu

Bizim Hikaye Dizisi Set Fotoğrafları

     
Medya Yapım'ın, önderliğinde çekimleri devam eden ve sosyal medyanın en ilgiyle takip edilen Bizim Hikaye Dizisi setten fotoğraflarını sizler için derledik. Oyuncularımız ve ekip çalışanlarımızın yüzünde gülücük, enerjileri asla düşmemektedir. Sırf sizlere kaliteli bir proje yansıtabilmek için günlerini vererek, uykusuz dahi kalarak çalıştıkları zamanlar olmaktadır.

Shameless'in, Türkiye uyarlaması olacağından projenin yükü fazladır. Haliyle dünyanın en sevilen dizilerden birisi olduğundan dolayı beklentilerde fazla olmak zorunda oluyor. Türkiye'nin, standartlarına uygun olarak nasıl uyarlanacağı büyük merakla beklenirken ön yargılarımızdan kurtularak elinden geldiğince çalışan ekip için destek olmamız gereklidir.

Bizim Hikaye Set Fotoğrafları

bizim hikaye set fotoğrafları-1
bizim hikaye set fotoğrafları-2
bizim hikaye set fotoğrafları-3
bizim hikaye set fotoğrafları-4
bizim hikaye set fotoğrafları-5
bizim hikaye set fotoğrafları-6