Bizim Hikaye 1. Bölüm Fragmanı

     
bizim hikaye 1.bolum fragmani
Aylarca beklenilen dizi Bizim Hikaye'nin 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Harika oyuncuları, özellikle ana karakterlerinin harika uyumuna değinmek istiyoruz. Filiz ve Barış'ın, birleşen hayatı. Filiz'in, genç yaşta kardeşlerinin başında durup, büyük sorumluluk sahibi olmasının en büyük sebebi annelerinin terk edişi ve babasının bir alkolik olmasından kaynaklanmaktadır. Hayatta sadece ailesiyle ayakta dururken, insanların onları terk edeceğini düşündüğünden Barış, yardımını istememektedir. O duygu anlar ilk tanıtımda buluşmuştur.

Bizim Hikaye 1.Tanıtım Fragmanı

Bizim Hikaye Fragmanı

     
Bizim Hikaye Dizisi 24 Temmuz'da, çekimleri başlanmıştı. Dizinin haberleri aslında aylar önce verilmesine rağmen titizlikle seçilen oyuncularıyla cast çalışması tamamlandığı andan itibaren ekibimiz kamera karşısına geçmişlerdir. Fragmanı ise büyük ihtimalle Ağustos, sonlarında sizlerle buluşturacağımızı düşünmekteyiz.

"Bizim Hikaye" büyük sermaye ayarlanarak, hiç bir masraftan kaçınılmamıştır. Med Yapım'ın, önderliğinde çekimleri devam ederken Tanıtım çekimlerinde sürmektedir. Geç yayınlanma ihtimaline karşı en büyük nedeni ise kesinlikle kaliteli yansıtılabilmek için üstünde detaylı çalışıldığından kaynaklanmaktadır. Bakalım 1.Bölüm Fragman ile beklenilen etkiyi bırakabilecek midir?
bizim hikaye fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Bizim Hikaye 1.Bölüm

     
Bizim Hikaye 1.Bölümü ile Ekim ayında Fox Tv kanalında sizlerle buluşacaktır. Kaliteli oyuncu kadrosu, merakta bırakan konusuyla projenin en ilgi çekici olması dünya çapında fenomen olmayı başaran Shameless'in, uyarlaması olduğundan kaynaklanmaktadır.

Ana karakterimiz Filiz, olacaktır. Annesini, kaybettikten sonra kardeşlerinin bütün sorumluluğu ona yüklenmiştir. Biraz çılgın aile bireylerine sahip diyebiliriz. Babası Fikri, alkolik olduğundan ailesinin sorumluluğu onda olsa kardeşlerinin dağılacağından farkındadır. Filiz'in, küçük yaşta kocaman birey olması, sorumluluklarını yerinde getirmesiyle kardeşlerinin ayakta durabilir, cesur birileri olmalarında en büyük katkı payına sahiptir.

"Bizim Hikaye izle" ilk bölümü ile seyirciyi etkileyeceğinden ve yeni sezonun fenomeni olacağından eminiz. Bakalım ön yargıları çürütebilecek midir?
bizim hikaye dizisi 1.bölümünde neler olacak?

Utanmazlar Dizisi Adı Değişti! Bizim Hikaye Başlıyor!

     
Daha başlamadan büyük ilgi gören bütün dünyanın yakından takip ettiği Shameless'in, uyarlaması olacak olan Utanmazlar adıyla anılan proje "Bizim Hikaye" olarak adı değişmiştir. Hazal Kaya ve Burak Deniz'in, ana karakterlerini paylaştığı dizinin çekimleri 24 Temmuz günü başlamıştı.

Son hazırlıklar tamamlandı. Bütün oyuncu kadrosu tamamlanarak her karaktere uygun oyuncular belirlenmesi için titizlikle çalışmalar tamamlanmıştır. Yeni sezonun damgasına vuracak olan proje fenomen olmayı başarmıştır.
utanmazlar dizisi adı bizim hikaye olarak değişti.

Hikayesi:

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir ailenin hikayesini konu haline alacaktır. Hayatını kardeşlerine adayan Filiz'in, gözünden canlanacak. Anneleri terk ettiğinden itibaren, alkol babası Fikri'ye, rağmen ailesini ayakta tutan tek kişi o'dur. Kardeşleri babası veya annesinden daha çok Filiz'e, benzemektedir ve her biri hayat şartlarının zorluğundan dolayı ayaklarının üstünde durmayı öğrenmişlerdir. Hem eğlenceli, heyecanlı dizi Bizim Hikaye'ye, Ekim'de başlayacaktır.