Bizim Hikaye 1.Bölüm Neler Oldu? (14 Eylül Perşembe)

     
Merakla beklenilen Shameless Türkiye uyarlaması Bizim Hikaye 1.Bölümü ile 14 Eylül Perşembe günü sizlerle oldu. Filiz, 5 kardeşinin yaşamla olan mücadelelerini ele alırken onların hikayesi annelerinin terk etmesi, alkolik babaları Fikri, ile şekillenecektir.

Filiz'in, kardeşlerini bir arada tutabilmek için bütün sorumlulukları sırtına alması gereklidir. Onlara annelik yapmak zorunda kalırken genç yaşta kocaman bir ebeveyn haline dönmüştür. Dizinin başlangıcında ise Filiz, güne ödenmemiş sürpriz bir fatura ile başlar. Çalıştığı işte ki kazancı maalesef faturayı ödemeye yetmemiştir. En yakın arkadaşı, komşusu olan Tülin'in, yardımıyla bir düzenlenen kına gecesinde çalışmaya giderler. Bir günlük çalışma da Filiz, ailesinin bütün hayatını değiştirecek olaylar yaşanacaktır.

Filiz, o gece yaşadığı talihsiz bir olaydan onu Barış, adında birisi kurtarır. Böylelikle hayatının aşkıyla tanışacaktır. Tesadüflerle dolu sürekli karşılaşmalarına anlam verememektedir. Barış'ın, ise ona çoktan aşık olduğunu ve onu uzaktan tanıyarak ailesine sahip çıkarak, fedakar kişiliğine hayranlık beslemiştir.

Bundan sonra onun yanında olmaya çalışacak ama, Filiz, ise hayatında kesinlikle aşk istememektedir. Büyük sürprizlerle dolu ilk bölümüyle Bizim Hikaye Dizisi sizlerle olacaktır!

bizim hikaye 1.bölüm

0 yorum:

Yorum Gönder