Bizim Hikaye Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

     
bizim hikaye konusu oyuncuları kim kimdir oyuncu kadrosu
Yönetmenliğini Serdar Gözelekli, yapımcılığını Med, senaristliğini Banu Kiremitçi, Hatice Meryem'in, üstlendiği Fox Tv sezonun en iddialı yeni dizisi "Bizim Hikaye" yeni sezonda sizlerle olacak. İstanbul'da, başlanılan çekimleri, Shameless'in, uyarlaması olmasından dolayı sosyal medyada büyük yankı getirmeyi başarmıştır. Her türlü duyguyu barındıran konusuyla dram, komedi, aşk ve aksiyonu bir arada yaşayacağız.

Oyuncu Kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Ömer Sevgi, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Mehmetcan Mincinozlu, Korhan Fırat, İsmail Karagöz, Evrim Doğan, Berkay Akın, Pınar Töre, Nejat Uygur, Yağızcan Konyalı, Nesrin Cavadzade yer almaktadır.

Bizim Hikaye ilk bölümü ile Eylül, ayında sizlerle olacak!

Bizim Hikaye Konusu

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile anneleri terk etmiş ve babaları alkolik olan adeta anneleri haline gelecek olan en büyük çocuğu Filiz'in, gözünden hikayesi başlayacaktır. 5 küçük kardeşine bakan Filiz, babaları Fikri'nin, bütün sorunlarına rağmen ailesine sahip çıkmıştır. Filiz gibi kardeşleri de hayatları zor olmasına rağmen başlarının çaresine bakmayı, cesur olmayı öğrenmişlerdir.

Ailemiz Filiz'in, bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü ise duygusal kızımız Kiraz, Fikret ve henüz bebek olan İsmet'tir, oluşmaktadır.

Filiz, bütün hayatını kardeşlerine adamışken haliyle geçim sıkıntısı da çekmektedirler. Günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan sorumlulukları kendinden büyük olan kızken hayatına birden yakışıklı Barış, girer. Barış, ilk görüşte onun duruşuna, güzelliğine aşık olmuştur. Bu esrarengiz genç onun hayatına yardımcı olup, parçası olmak için elinden geleni yapacaktır.

Fikri'ye, rağmen hayata tutunmaya çalışan 6 kardeşin hikayesine hazır olun!

Bizim Hikaye Oyuncuları

bizim hikaye oyuncuları kadrosu

Hazal Kaya (Filiz)

Tam adı Leyla Hazal Kaya olan, 1 Ekim 1990 yılında Gaziantep'de, doğmuştur. Fiona karakterini Filiz, olarak canlandıracak olan oyuncumuz Annesi ve Babası avukattır. Kamera karşısına geçmesi diziyle başlamıştır. Genco, Sıla, Aşk- Memnu gibi diziler ile tanınmıştır.
filiz hazal kaya


Burak Deniz (Barış)

17 Şubat 1989 yılında, İstanbul'da, dünyaya geldi. 1.85 Metre boyunda Terazi burcudur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden mezun olmuştur. İlk kez 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlara gelmiştir.
barış burak deniz

Reha Özcan (Fikri)

5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de, doğdu. Kartal Anadolu Lisesini okuduktan sonra Lisans eğitimi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesini tamamlamıştır. Bİr çok devlet tiyatrosunda çalışmış emektar tiyatrocudur. Üstelik Suskular dizisindeki karakteri ile ün sağlamıştır.
fikri reha özcan

Alp Akar ( Fikret )

alp akar

Mehmetcan Mincinozlu

mehmetcan mincinozlu


Korhan Fırat

korhan fırat


İsmail Karagöz

ismail karagöz

Evrim Doğan

evrim doğan

Berkay Akın

berkay akın

Pınar Töre

pınar töre

Nejat Uygur ( Hikmet )

nejat uygur

Yağızcan Konyalı ( Rahmet )

yağızcan konyalı

Nesrin Cavadzade ( Tülay )

nesrin cavadzade

Zeynep Selimoğlu ( Kiraz )

zeynep selimoğlu kiraz

Ömer Sevgi ( İsmet )

ömer sevgi ismet

0 yorum:

Yorum Gönder